HAKKIMIZDA

GDG Test Ölçüm Sertifikasyon ve Gözetim Hiz. Tic. Ltd. Şti., 2017 yılında muayene faaliyetleri konusunda ‘A Tipi’ bağımsız bir muayene kuruluşu olarak üçüncü taraf kontrol hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur.

 

GDG Test Ölçüm, muayene hizmetlerini; konusunda uzman, sektörde tanınan tecrübeli personeli ile sektörün beklenti ve ihtiyaçlarını, güvenilir ve hızlı çözümler sunarak karşılarken, hizmetlerini de ulusal ve uluslararası pazarlarda sunmayı amaçlamaktadır.

 

GDG Test Ölçüm olarak hizmetlerimizi, mevcut mevzuat ve ilgili standartlar doğrultusunda, bağımsız ve tarafsız bir yaklaşımla sunarken, müşteri memnuniyetini sağlamayı ve bunu sürekli kılmayı temel bir anlayış olarak benimsemekteyiz.

 

GDG Test Ölçüm faaliyetleri sırasında yapılan çalışmaların gereği müşterilerinden edinmiş olduğu tüm bilgi ve belgeleri gizlilik ilkelerine uygun olarak resmi kurum talepleri dışında gizli tutulmasını sağlayan prosedür, sözleşme ve çalışan taahhütlerini sağlayan bir yönetim sistemine sahiptir.

 

gdg

GDG Test Ölçüm;

- Konuya taraf olan tüm kesimlerden bağımsızdır,
- Muayenesi yapılan ürünleri tasarlayan, üreten, tedarik eden, kurulumunu yapan, satın alan, sahibi, kullanıcısı veya bakımını yapan durumunda değildir,
- Muayene ettiği ürünleri tasarlayan, üreten, tedarik eden, kurulumunu yapan, satın alan, sahibi, kullanıcısı veya bakımını yapan durumundaki bir tüzel kişiliğin bir parçası değildir,
- Muayene ettiği ürünleri tasarlayan, üreten, tedarik eden, kurulumunu yapan, satın alan, sahibi, kullanıcısı veya bakımını yapan durumundaki ayrı bir tüzel kişilikle bağlantılı değildir.
GDG ve personeli, yürüttükleri muayene faaliyetlerine ilişkin hüküm verme bağımsızlıkları ve doğruluklarıyla çatışmaya neden olabilecek hiçbir faaliyetin içerisinde yer almazlar.

GDG TEST & ÖLCÜM

REFERANSLARIMIZ

deva.jpg
hektas.jpg
albafarma.jpg
abdi-ibrahim.jpg
Adsız3.jpg
validasyon.png
partikülölçümü.jpg
sıcaklıkharitalama.jpg
kalifikasyon.png
biyoteknik.jpg
logo.jpg
zadevital.jpg
acibadem-labcell.jpg
incekaralar.jpg
vilsan.png
farmatek.png
img-logo.png
atabay.jpg
f3481eb300b0e35e94bea26566c94e49.png
arion.jpg
exeltis.jpg
ibrahimethem (1).png